ForumWebsitePortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Fillimi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu

Çdo anëtarë i ri, së pari duhet të Prezantohet. Ju Lutem, mos filloni pa Prezentim.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
1296Wed Sep 23, 2009 10:06 am
bardhche hola holaa
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Ktu lexoni Rregullat e Forumit. Ju lutem permbajuni ketyre Rregullave ose do suspendoheni.
Moderator: BabaDimri
11Fri Dec 12, 2008 12:04 pm
BabaDimri Rregullat e Forumit
Los Serrano Empty
 

Familja Serrano

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktorët dhe Aktoret

Gjithëçka për Aktorët dhe Aktoret, e këtij Seriali.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
341Sat Apr 04, 2009 6:14 am
lonalr emrat e aktorve..
Asnjë mesazh i ri

Të Dashuruarit

Gjithëçka për të dashuruarit në këtë Serial. Si për shembull: Eva dhe Markos, Gili dhe Tete etj.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
230Fri May 22, 2009 2:24 am
SelaA cifti ma i mir
Asnjë mesazh i ri

Marrëzirat

Ktu për krejt marrëzit që ndoshin në serial.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
15Fri May 22, 2009 2:29 am
SelaA Montoja si Juan Anselmo
Los Serrano Empty
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto

Ktu krejt Photot.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
616Sat Apr 04, 2009 6:19 am
lonalr Firma Me Aktore Te tjere..
Asnjë mesazh i ri

Epizodet

Ktu krejt Epizodat, prej tparit deri te ma i fundit. Ju lutemi mos i leni epizodat në gjysmë.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
321Thu Jul 23, 2009 12:36 pm
los-serrano-fan Los Serrano  -- E Tera Nje enderr !!!!
Asnjë mesazh i ri

Videot

Ktuu krejt, Videot cka kan ndoshur n'serial. Kryesisht Kompilacione.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
14Thu Dec 25, 2008 5:36 am
DreFxS Guille y Tete
Asnjë mesazh i ri

Muzikat

Ktuu krejt Muzikat. Krysisht t'Markosit po edhe mos mu kan t\markosit sprish punn.
Moderatorët: SelaA, jeta, lonalr
121Thu Dec 25, 2008 5:41 am
DreFxS Uno mas uno son siete....
Los Serrano Empty
 

Per Ju

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajn

Çka kini naj avatar, firm, background ose diç tjetër Reklamoni këtu. Shënoni emrin e krijuesit.
Moderatorët: Flaka, sirena, lonalr
210Thu Dec 25, 2008 5:42 am
DreFxS Cka mendoni per pamjen e re.
Asnjë mesazh i ri

4 Hackers

Ktu gjithçka për Hakerat e Forumit ton. Për Programe, Setape etj.
Moderatorët: Flaka, sirena, lonalr
14Fri May 22, 2009 2:30 am
SelaA Si me marr password ne msn dhe hi5 ?
Asnjë mesazh i ri

Lojra

Ktu për Lojra. Ndalohen Lojrat që kanë të bëjnë me bixhoz dhe Bastore.
Moderatorët: Flaka, sirena, lonalr
452Tue Jan 20, 2009 11:20 am
DreFxS mas teje!!!!!
Asnjë mesazh i ri

Reklama

Çka e kini ju naj web faqe, Forum ose diçka të juajen reklamoni këtu, Ju lutem të jetë e juaja
Moderatorët: Flaka, sirena, lonalr
33Fri May 01, 2009 7:51 pm
libona forum i ri i sos mi vida
Los Serrano Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 304 artikuj
Forumi ka 22 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri newtoaydqa
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Tue Jun 18, 2013 7:22 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur